RN73R1JTTD1231D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1231D100
JLCPCB Part #
C4288346
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS