RN73R1JTTD1231B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1231B25
JLCPCB Part #
C2508162
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS