RN73R1JTTD1202D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1202D50
JLCPCB Part #
C4075253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS