RN73R1JTTD1201F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1201F10
JLCPCB Part #
C2533396
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS