RN73R1JTTD1201C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1201C50
JLCPCB Part #
C2518036
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS