RN73R1JTTD1200B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1200B25
JLCPCB Part #
C2508192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS