RN73R1JTTD1183B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1183B25
JLCPCB Part #
C4212645
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS