RN73R1JTTD1181F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1181F25
JLCPCB Part #
C2499554
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS