RN73R1JTTD1180A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1180A10
JLCPCB Part #
C2572270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS