RN73R1JTTD1172F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1172F100
JLCPCB Part #
C3941834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS