RN73R1JTTD1152B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1152B50
JLCPCB Part #
C2518856
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS