RN73R1JTTD1151C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1151C10
JLCPCB Part #
C2565844
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS