RN73R1JTTD1151A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1151A10
JLCPCB Part #
C2572795
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS