RN73R1JTTD1141D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1141D50
JLCPCB Part #
C2494655
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS