RN73R1JTTD1140C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1140C50
JLCPCB Part #
C2518940
Description
-55℃~+155℃ 100mW 114Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS