RN73R1JTTD1131F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1131F10
JLCPCB Part #
C4299578
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS