RN73R1JTTD10R7D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD10R7D100
JLCPCB Part #
C2494613
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS