RN73R1JTTD1092F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1092F50
JLCPCB Part #
C4097140
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS