RN73R1JTTD1090D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1090D100
JLCPCB Part #
C2494523
Description
-55℃~+155℃ 100mW 109Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS