RN73R1JTTD1072A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1072A10
JLCPCB Part #
C2572415
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS