RN73R1JTTD1071A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1071A25
JLCPCB Part #
C2567444
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS