RN73R1JTTD1070C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1070C25
JLCPCB Part #
C4304809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS