RN73R1JTTD1063B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1063B50
JLCPCB Part #
C4269284
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 106kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS