RN73R1JTTD1062B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1062B25
JLCPCB Part #
C4023906
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS