RN73R1JTTD1061A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1061A10
JLCPCB Part #
C2572284
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS