RN73R1JTTD1053F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1053F50
JLCPCB Part #
C3912295
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS