RN73R1JTTD1053D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1053D100
JLCPCB Part #
C2494591
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS