RN73R1JTTD1051D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1051D50
JLCPCB Part #
C3929715
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS