RN73R1JTTD1051D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1051D10
JLCPCB Part #
C4320146
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS