RN73R1JTTD1050B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1050B25
JLCPCB Part #
C2508301
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS