RN73R1JTTD1043F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1043F50
JLCPCB Part #
C4241596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 104kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS