RN73R1JTTD1042C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1042C10
JLCPCB Part #
C4188351
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS