RN73R1JTTD1022F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1022F50
JLCPCB Part #
C2494643
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS