RN73R1JTTD1022D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1022D50
JLCPCB Part #
C4283531
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS