RN73R1JTTD1022A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1022A10
JLCPCB Part #
C3933004
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS