RN73R1JTTD1021D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1021D100
JLCPCB Part #
C2494682
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS