RN73R1JTTD1021D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1021D10
JLCPCB Part #
C2548509
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS