RN73R1JTTD1020C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1020C10
JLCPCB Part #
C4169688
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS