RN73R1JTTD1012C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1012C25
JLCPCB Part #
C2520592
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS