RN73R1JTTD1003C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1003C50
JLCPCB Part #
C2520619
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS