RN73R1JTTD1000C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1000C50
JLCPCB Part #
C2519994
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS