RN73R1JTTD1000B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1000B50
JLCPCB Part #
C4216748
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS