RN73R1JTTD1000A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD1000A05
JLCPCB Part #
C4312365
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS