RN73R1ETTP9881B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP9881B50
JLCPCB Part #
C2521285
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS