RN73R1ETTP91R0F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP91R0F25
JLCPCB Part #
C2499928
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS