RN73R1ETTP91R0B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP91R0B10
JLCPCB Part #
C2551420
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS