RN73R1ETTP90R9B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP90R9B50
JLCPCB Part #
C3928155
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS