RN73R1ETTP9090D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP9090D50
JLCPCB Part #
C4110137
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS