RN73R1ETTP8982C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP8982C50
JLCPCB Part #
C2521651
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 89.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS