RN73R1ETTP8871D10
MFR.Part #
RN73R1ETTP8871D10
JLCPCB Part #
C4224017
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS